Nieuws

Dinsdag 2 december: webinar voor werkgevers over administratie in de nieuwe pensioenregeling

Pensioenfonds MITT is van plan op 1 april 2026 over te stappen naar een nieuwe pensioenregeling. Deze nieuwe regeling past bij de Wet toekomst pensioenen die op 1 juli 2023 inging. De overstap is een grote verandering. Niet alleen voor uw werknemers, maar ook voor u als werkgever!

Daarom geven we u graag uitgebreid uitleg over uw administratie in de nieuwe regeling op:

Dinsdag 2 december 2025 van 10.00-11.15 uur

In 1 uur nemen we u online mee in de belangrijkste veranderingen. Tijdens en na de uitleg is er ook nog tijd om vragen te stellen via de chat.

Wat zijn de onderwerpen?

  • Nieuwe regels voor pensioen: wat houdt dat in?
  • Administratie op orde vóór de overstap
  • Administratieve wijzigingen vanaf 1 april 2026
  • Betaling van de premie, automatische incasso en rentevergoeding
  • De communicatie en informatie die u en uw werknemers kunnen verwachten in de komende maanden

Meld u uiterlijk 28 november aan!

Wilt u meedoen aan het webinar? Meld u dan aan via de knop hieronder. Een dag voor het webinar krijgt u een e-mail met een link. Deelname is gratis. Ook uw eventuele administratiekantoor nodigen we graag uit voor dit webinar. Stuur deze uitnodiging daarom ook naar uw administratiekantoor.

Nu alvast meer weten over de nieuwe pensioenregeling?

Kijk dan op onze website. Hier vindt u informatie over wat er voor u verandert als werkgever.

Heeft u vragen?

Neem contact met ons op. Onze medewerkers van de klantenservice helpen u graag.